(22) 621-29-33, 698 442 096  sekretariat@przymierze.org.pl

Stowarzyszenie Przymierze Rodzin

"...kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie..."

Dawne grupy

Afrykanie (2000 - 2007)
Ośrodek: Św. Tomasz
Kadra: Weronika Bójko, Ewa Suszczewska, Ryszard Manteuffel, Paweł  Kraciuk, Maciek Łoziński, Wanda Kęcik

 
Betańczycy (1998-2005)

Ośrodek: Św. Tomasz
Kadra: Paweł Bujnowski, Ewa Jankowska

http://www.betanczycy.przymierze.org.pl/

 
Narnijczycy (1997 - 2007)

Ośrodek: Bemowo - parafia Matki Bożej Królowej Aniołów
Kadra: Emilka Wrocławska, Karolina Kowalczyk

 Niedźwiadki (1991 - 2001)
 Ośrodek; parafia św. Trójcy na Solcu
 Kadra: Marta Pietrzak, Katarzyna Wszoła, Mateusz Przanowski

Noldorowie (2003-2011)

Ośrodek: Św. Rodzina (Włochy-Ursus)
Kadra: Dorota Mulik, Marta Dziubecka, Aleksandra Wnuk, Jerzy Łempicki

http://www.przymierze.org.pl/wlochy/

 
Otrębusy
Ośrodek: Otrębusy
Kadra: Julia Burek, Weronika Krupińska, Kasia Mirosz
 
Piraci

Ośrodek: Parafia bł. Władysława na Natolinie
Kadra: Agata Witkowska, Agnieszka Osińska, Staszek Niemyski, Szymon Fulara.

http://www.przymierze.org.pl/wedrujemy/

 
Rycerze
Ośrodek: Boernerowo
Kadra: Ewa Wasilewska, Ania Byszewska
 
Rycerze
Ośrodek: Św. Jakub
Kadra: Wanda Niemyska, Magda Gmitrzak, Tomek Wenda
 
Skrzaty
Ośrodek: Najśw. Zbawiciel
Kadra: Ela Liszewska, Zosia Marek, Józek Piotrowski
 
Świetliki
Ośrodek: Najśw. Zbawiciel
Kadra: Ania Wiśniewska (Wiśnia), Janek Ciechanowski (Ciechan).
 
Świstaki (2002 - 2007)
Ośrodek: Św. Aleksander
Kadra: Natalka Blinowska, Ala Safarzyńska, Jaś Prószyński, Tadek Wróblewski, Sebek Łuniewski
 
Uti-Mati

Ośrodek: Św. Tomasz
Kadra: Maria Darlińska, Paweł Bukowski

http://www.utimati.przymierze.org.pl/

 
Wędrowcy (1998-2007)

Ośrodek: Św. Trójca

Kadra: Marysia Makowska, Marysia Bernat, Maciek Błaszczyk, Karol Makowski

 
Wicherki
Ośrodek: Najśw. Zbawiciel
Kadra: Marianna Kowalska, Kuba Malesa
 
Wilki (1999-2007)

Ośrodek: Boernerowo - parafia Matki Bożej Ostrobramskiej

Kadra: Adam Buka, Nata Grzywalska, Kama Wasilewska, Leszek Piątkowski

http://www.prwilki.prv.pl/

 
Włóczykije

Ośrodek: Najświętszy Zbawiciel
Kadra: 

 
Wszyscy Święci (1994 - 2007)
Ośrodek: Wszyscy Święci
Kadra: Piotr Minodzki, Paulina Supera, Tomek Biestek, Jan Łapuć, Norbert Litewnicki 
 
Zielonoskórzy

Ośrodek: Parafia Najczystszego Serca Maryi
Kadra: Justyna Dziubecka, Joanna Kuczyńska, Maria Więch

 
Żółte Stopy

Ośrodek: Św. Andrzej Bobola
Kadra: Małgosia Ginter (Marchewa), Ewa Siudy, Antek Niemyski, Krzysiek Niemyski

http://www.bobola.przymierze.org.pl/

Elendile

Ośrodek: Boernerowo - parafia Matki Bożej Ostrobramskiej

Kadra: Mateusz Abramczuk, Natalia Milewska

Rok urodzenia uczestników: 2002-2005
Rok powstania: 2013

Susmeni (2007 - 2017)

Ośrodek: Boernerowo - parafia Matki Bożej Ostrobramskiej

Kadra: Leszek Piątkowski i Kama Wasilewska

Rok urodzenia uczestników: 1998 - 2000 
Rok powstania: 2007
Strona www: www.przymierze.org.pl/susmeni


wykonanie: PrimoDesign.pl Copyright © Stowarzyszenie Przymierze Rodzin