(22) 621-29-33, 698 442 096  sekretariat@przymierze.org.pl

Stowarzyszenie Przymierze Rodzin

"...kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie..."

Lista laureatów nagrody "Wybitny Wychowawca Przymierza"

2001, Częstochowa

srebrny nr 001   Marta Pietrzak   (obecnie Bejnarowicz) św. Trójca

srebrny nr 002   Maria Urmańska (obecnie Jęczmyk) św. Jakub

2002, Miedniewice

srebrny nr 003    Zofia Komorowska św. Trójca

2003, parafia bł. Edmunda

srebrny nr 004    Maria Komorowska (obecnie Makowska) św. Trójca

srebrny nr 005    Rafał Podlewski Najśw. Zbawiciel

srebrny nr 006    Maciej Błaszczyk św. Trójca

 

2004, Miedniewice

srebrny nr 007    Maria Bernat św. Trójca

srebrny nr 008    Karol Makowski św. Trójca

srebrny nr 009    Emilia Wrocławska Bemowo

 

złoty nr 001        Maria Urmańska (obecnie Jęczmyk) św. Jakub

 

2005, parafia bł. Edmunda

srebrny nr 010    Marta Mulik  (obecnie Krzesińska) Ursus

srebrny nr 011    Marianna Kowalska (obecnie Otmianowska) Najśw. Zbawiciel

2006, Zbójna Góra

srebrny nr 012   Wanda Niemyska św. Jakub

srebrny nr 013   Magda Gmitrzak św. Jakub

 

złoty nr 002       Maciej Błaszczyk św. Trójca

 

2007, Miedniewice

srebrny nr 014   Natalia Grzywalska Boernerowo

srebrny nr 015   Adam Buka Boernerowo

 

złoty nr 003       Maria Bernat św. Trójca

złoty nr 004       Maria Makowska św. Trójca

złoty nr 005       Karol Makowski św. Trójca

 

2008, Miedniewice

srebrny nr 016  Dorota Mulik  Włochy – Ursus

srebrny nr 017  Małgorzata Marchewka (obecnie Ginter) św. Andrzej Bobola

srebrny nr 018  Antoni Niemyski św. Andrzej Bobola

srebrny nr 019  Łukasz Bartha św. Tomasz

srebrny nr 020  Szymon Fulara św. Tomasz

srebrny nr 021  Stanisław Niemyski św. Jakub

srebrny nr 022  Tomasz Wenda św. Jakub

srebrny nr 023  Ewa Siudy (obecnie Olszewska) św. Andrzej Bobola

srebrny nr 024  Ewa Wasilewska Boernerowo

srebrny nr 025  Anna Byszewska Boernerowo

 

2009, Warszawa

złoty nr 006     Wanda Niemyska św. Jakub

złoty nr 007     Magda Gmitrzak św. Jakub

 

2010, Miedniewice

srebrny nr 026  Kama Wasilewska Boernerowo

srebrny nr 027  Agnieszka Kosiec św. Tomasz

srebrny nr 028  Basia Janaszek (obecnie Bartha) św. Tomasz

srebrny nr 029  Krzysztof Niemyski św. Andrzej Bobola

 

2011, Miedniewice

złoty nr 008   Ewa Siudy (obecnie Olszewska) św. Andrzej Bobola

złoty nr 009   Ewa Wasilewska Boernerowo

złoty nr 010   Małgorzata Ginter św. Andrzej Bobola

złoty nr 011   Antoni Niemyski św. Andrzej Bobola

złoty nr 012   Łukasz Bartha św. Tomasz

2012, Warszawa      

srebrny nr 030     Leszek Piątkowski Boernerowo

 

2012, Miedniewice

srebrny nr 031     Natalia Bartha bł. Władysław z Gielniowa

srebrny nr 032     Marianna Wasilewska bł. Władysław z Gielniowa

srebrny nr 033     Jędrzej Fulara bł. Władysław z Gielniowa

srebrny nr 034     Jan Głowacki  bł. Władysław z Gielniowa

srebrny nr 035     Gabriela Świrska (obecnie Huba) św. Tomasz

 

złoty nr 013          Szymon Fulara bł. Władysław z Gielniowa

złoty nr 014          Stanisław Niemyski bł. Władysław z Gielniowa

                                              

2013, Miedniewice

srebrny nr 036       Marta Kornicka św. Jozafat

srebrny nr 037       Klementyna Seroczyńska (obecnie Niemyska) św. Jakub

srebrny nr 038       Agnieszka Pabian św. Tomasz

srebrny nr 039       Monika Kowalska (obecnie Filipczak)  św. Tomasz

srebrny nr 040       Agata Witkowska bł. Władysław z Gielniowa

 

złoty nr 016           Kamila Wasilewska Boernerowo

złoty nr 017           Krzysztof Niemyski św. Andrzej Bobola

 

2014, Warszawa        

srebrny nr 041        Agnieszka Osińska bł. Władysław z Gielniowa

 

złoty nr 015            Barbara Janaszek (obecnie Bartha) św. Tomasz

 

2014, Miedniewice      

złoty nr 018             Leszek Piątkowski  Boernerowo

 

2015, Miedniewice    

srebrny nr 042         Tomasz Porębski św. Andrzej Bobola

złoty nr 019             Marianna Wasilewska bł. Władysław z Gielniowa

 

2016, Miedniewice    

srebrny nr 043          Anne Robert św. Andrzej Bobola

srebrny nr 044          Maria Darlińska Wilanów

srebrny nr 045          Mikołaj Wiszenko Boernerowo

srebrny nr 047          Dorota Karkosik św. Tomasz

złoty nr 020               Gabriela Świrska(obecnie Huba) św. Tomasz

złoty nr 021               Monika Kowalska(obecnie Filipczak)św.Tomasz

złoty nr 022               Agnieszka Pabian św. Tomasz

2017, Powsin 

srebrny nr 048           Christine Robert  bł. Władysław z Gielniowa

srebrny nr 049           Agnieszka Świetlik bł. Władysław z Gielniowa

srebrny nr 050           Monika Strojnowska św. Jakub

srebrny nr 051           Łukasz Jaźnicki  bł. Władysław z Gielniowa


Wybitni Wychowawcy Przymierza (34 zdjęć)


wykonanie: PrimoDesign.pl Copyright © Stowarzyszenie Przymierze Rodzin